Paisje Per DJ

Shitet nga: Ronaldo 13 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
Shiten Paisje per DJ ne Gjendje Te mire pune
6 Bokse .Amplifikator 1800w .Mikser .Mikrofon.Stativa dhe Fishat per katse.
4 Bokse Jan nga 350w
2 Bokse Jan nga 500w .
Shiten per Arsye Emigrimi .Paisjet Jan ne Gjendje Te mir pune .
Nr 0674437326 .0692169685
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim