Boxe Origjinale Sony ss-ccp1

Shitet nga: Point 08 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Shes 2 Boxe Sony origjinale koreane 6 OM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim