Altoparlante SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh HIFI

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Pc-Point & Smart Home 16 Gush 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
1 Cift Altoparlantesh Origjinal SONY SS-CCP1 60W 6Ohm 2 kanalesh per sistem HIFI 2.0

Bokse - Box - Speakers

Ne gjendje te shkelqyer

Cmimi: 5000 Leke

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim