Fbt

Shitet nga: Lem 03 Gush 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: Gm-a3602
Shiten 2 bokse GEMINI nga 350 wat rms copa
Nje amplifikator + mixer e ka vet lart gjeneral music lem twin 14 made in italy shum potent + fishat perkatese + nje mikrofon dhurat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim