SHITEN 2 Bokse JENSEN+Amplifigator

Shitet nga: AUTO.KOLLA 07 Gush 04:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
SHITEN 2 Bokse JENSEN 75/150Watts 4-8 Ohms 30-20.000Hz + AMPLIFIGATOR (MIXER) I MARKES ARCAM (TE ARDHURA NGA ANGLIA)
PAJISET MUND TE PERDOREN PER LOKALE OSE STUDIO MUZIKORE PASI JAN TE NJE CILSIE SHUM TE MIRE ORIGJINALE ME NUMER SERIE SIC DUKEN
EDHE NE FOTO SHITEN PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI CMIMI:500 EURO Nr Cel:+355693947627


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim