FIZARMONIKE Profesionale 120 bas

Shitet nga: Flori 25 Qer 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet fizarmonika welmeister . Gjermane ne gjendje te mir punon perfekte
Shitet per arsye mosperdorimi.
Cmimi 200 mi lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim