Bokse dj yamaha

Shitet nga: Flori 25 Qer 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK   1 600 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
FONI E KOMPLETUAR 2 YAMAHA - 400W SECILI = 800 MADE IN JAPAN 2 FBT 200W SECILI = 400W MADE IN ITALY (TOTAL 1200W) AMPLIFIER FOSTEX MADE IN JAPAN MIXER DELTA MX-270 KAMALECA PROEL ALUMINI MADE IN ITALY TE GJITHA PROFESIONALE ME CILESI SHUME TE PASTER SHUME CILESOR PER NJI QE I NJEH.

Per me shum ne telefon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim