Bokse 150 w .

Shitet nga: Andi 02 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Ne gjemdje te mire pune . Shiten per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim