Sound speaker

Shitet nga: Endri 13 Qer 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JBL
Shes sound speaker jbl 100 €
I paperdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim