Shiten/Nderrohen

Shitet nga: Xhorxh 12 Qer 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JBL
Super Bokse JBL (1000Wat) copa
Shiten ose nderrohen me bokse vezake ose rrethore por me diameter me te vogel...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim