Shiten 8 bokse sonny

Shitet nga: File 13 Korr 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 550 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bose
Shiten 8 bokse sonny te pershttshme per ambinte lokali edhe per shtepi!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim