Pult fuqie

Shitet nga: Gesi 06 Sht 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bose
Bose B1200 prefesional
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim