Ampiflikator me 2 wofer

Shitet nga: Vasil 07 Korr 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: JVC
Modeli: Model Tjeter
Shiten ampiflikator me 2 wofer njeri JBL tj blaupunkt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim