Fbt

Shitet nga: Lem 25 Sht 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

750 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: General
Shiten 2 bokse + amplifikator lem gjeneral music qe eshte edhe mixer vet 700 wat qe i pershtatet fiks per kto bokse me artopolant gemini 300 wat rms me frekuenc 12-8 b&c frekuencat jan te reja si edhe pllakat e filtrit ..i shes per arsye emigrimi

Faleminderit
Cmimi eshte pak i arsyetueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim