Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Pc-Point & Smart Home 16 Gush 10:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 2 860 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Kasetofon 7 inch Android 7.1 3G WIFI GPS MP3 MP5

1. 2 DIN 7inch definicion të lartë me prekje të plotë touch capacitive ekran, mbështetje për të luajtur deri në 1080P video.
2. CPU Quad Core, mbështetje APK download app.
3. Built-in WIFI, mbështetje për të shkarkuar APP dhe luajnë lojëra online dhe kështu me radhë. Gjithashtu mund të lidheni me hotspot të telefonit celular WiFi.
4. Eshte me marres GPS, mbështet hartën e integruar dhe GPS të jashtme
5. 1G DDR3, memorie 16G muzikë flash / suport te hartes te integruar dhe harta te jashtme
6. Bluetooth te integruar, supporton thirrjet, rubriken e telefonit, A2DP per te derguar muzike nga telefoni juaj.
7. Funksioni i mbështetjes spekular.
8. Suporton telekomandën IR me valë.
9. Suporton 3G / 4G wifi dongle.
10. Suporton kameren e mbrapme . (nuk përfshihet kamera)
11. Suporton regjistrues kamera.
12. Suporton radio FM.
13. Efekt Zanor 10 EQ
14. Suporton hyrje CVBS me shumë mënyra.
15. Suporton aksesin në internet WiFi dhe aksesin shperndarjes Wireless.

Specifikimet:
Materiali: metal + plastik
Ekran: ekran me prekje 7 inç TFT LCD capacitive, 1024 x 600, 16MP
Memorie: 1GB DDR3
ROM: 16 GB
Android OS: 7.1
Suport: për Hartat Google, tjetër IGO, Baidu Maps

Modeli: SWM8802 Android
Lloji: MP5 player
Sistemi: Android 7.1
Decoder chip: MTK
CPU: 4-core, 1.3G
Madhësia e ekranit: 7 inç
Rezolucion i ekranit: 1024 x 600, ekran me kapacitet të lartë definicion

Lidhja e telefonit celular: mbështetje (lidhje dyanësh për Android, lidhje me një drejtim për iOS)
Navigimi GPS: po
Radio bend: FM bande e vetme
Radio chip: QN8035
Tipi i Hartave: Harta e para-instaluar IG9 Europe
Reverse input video: Suporton

Frenimi i shpejtë: mund të ndizet / fik
Kontrolli i timonit: po
Bluetooth: V3.0

Formatet audio të suportuar: MP3 / WMA / WAV / OGG / FLAC / APE
Formatet e suportuar video: RM / RMVB / MP4 / FLV / MKV / 3GP / AVI / ASF / SWFMP1 / MP2
Formatet e imazhit të mbështetur: JPG

Te përfshira:
1 x Player MP5 Makine
1 x Telekomande
1 x kabllo USB
1 x Manuali i Përdorimit

Cmimi: 179 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim