Kepuc Atlete.dimri me shumic.Italiane

Shitet nga: Cami. 15 Sht 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Kepuc Aklete me shumic.te ardhura nga italia.te perdorura.pothuase te reja.cmimi shum me leverdi.jan mbi 500 pal.. Mund te negocioet per me sasi te medha.cmimi i diskutushem per te gjitha.tel 0676037316 .wetsap 0693746625
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim