SHITEN RAFTE METALIKE DHE PER PESHA RENDA

Shitet nga: elidon Sot 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Të tjera
SHITEN RAFTE METALIKE , MBAJNE PESHA TE RENDA . TE PERSHTATSHME PER CDO AKTIVITET.
100 EURO COPA
GJENDJE 10 RAFTE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim