MAKINERI PERPUNIM DRURI

Shitet nga: Agron Bici 11 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kontornatrice kopjuese me dy koka, freze hidraulike. E pershtatshme per prodhimin e te gjithe llojeve te kembeve te tavolinave dhe te karrigeve. Eshte ne gjendje shume te mire pune. Ka rendiment dhe saktesi te larte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim