MAKINERI PERPUNIM DRURI

Shitet nga: Agron Bici 11 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Freze me bango te rrotullueshme (GIOSTRA), eshte e pershtatshme per prodhimin e te gjithe pjeseve te karrigeve. Shume e thjeshte ne perdorim dhe me rendiment te larte. Shume pak e perdorur, aktualisht ne gjendje pune. Punon me shabllona, ka te vendosur shabllonin e trekendeshave te karrigeve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim