TAVOLINE INOX 18/10 70X160X87

Shitet nga: REXHEPI Sot 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR   750 EUR

Komuna: Elbasan


SHITET TAVOLINE PREGATITJE-BANAK INOX 18/10 ME PERMASA 70X160X87 DHE ME RAFTE POSHTE.. ESHTE PERDORUR VETEM 2 MUAJ PER MESIMIN E BUREK-BUGACE...KA ARDHUR NGA GREQIA DHE NDODHET NE ELBASAN..ESHTE BLERE 300 EVRO....SHITET CMIM .VETEM 200 EVRO..JU FALIMINDERIT .REXHEPI..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim