Shitet Servis Tomi Elbasan, me terrren

Shitet nga: Landi 13 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Per arsyje transferimi jasht shteti, shitet servis edhe pjes kembimi me 22 vjet eksperience i kompletuar bashk kohor, bashk me zyra moderne, me magazin pjes kembimi shum te madhe, me dy karotreca, totali 1200mk.
Aktiviteti vazhdon te jet ne pun dhe aktiv 100%
Mund te telefononi tek numri: 00355692970747
VETEM TE INTERESUARIT!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim