Shitet biznesi fast food ose te gjitha paisjet

Shitet nga: Tomi Sot 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shiten 2 hellet e gjiros.Frigorifer freskues (vitrine).Mbajtse patatesh me 4 llamba .Friteze patatesh Tosttjere me korent. Zgare me gas ggure vullkanik ose me qymyr druri.Bango pune rafte pune te gjithe inox .Lavapjate me 2 gropa .Frgorifer kollone .Frigorifer ngrires(sunduk ).Tavolina te brendshme 4 komplete.Tavilina te jashme 4 komplete.Makineri per prodhimin e qofteve.Gjithcka nen aspirim dhe me gaz.
Tel:0686214418
Tel:0684645882
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim