Biznes.aktivitet sportiv paintboll.nderrohet me x

Shitet nga: igli 15 Sht 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Elbasan
shitet ose nderrohet bisnes .10 arme 16 antiplum 16 doreza 26kokore 7 kutia me nga 2000 gogla boje,20 kustume me sungjer per veshje e tjer e tjer,mund dhe te nderrohen me ndonje gje po ka vler tjeter.jan perdorur vetem 2 muaj.+ derrasat per te ber mburoje per lojtaret ballaban derrase e shum e shum gjeat te tjera.bisnes i kompetuar vete nje truall duhet. dhe fillon aktivitetin.per me shum shikojene ne facebook e gjen = zona b13 elbasan= eshte me te vertet shum fitim prures.nderrohet me cdo gje me te njejten vler ose dhe + ose - nga ane ime.tel 0693746625. flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim