Tabachino Shop Pran Universitetit Aleksander Xhuva

Shitet nga: tregu.makinave.elbasan Dje 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Adresa: Pran Universitetit Aleksander Xhuvani
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Tabachino Shop Pran Universitetit Aleksander Xhuvani & Gjimnazit Ahmet Dakli
Dyqani Eshte Me Klientel Te Rregullt Gjithashtu Bonuset Nga Firmat E Produkteve Te Ndryshme
Biznesi Shitet Sic Eshte Ne Foto Bashk Me Produktet E Sendet E Tjera Imobilare Si TV KONDICIONER ETJ,,,
Cmimi:5500 Euro Pak I Negociueshem Nr cel:+355699499077
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim