Shitet ambjet biznesi 1770 m2 truall+ 800 m2 ndert

Shitet nga: Auto Germany Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 000 EUR

Adresa: Ambjent biznesi
Sipërfaqe: 1770 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjet biznesi 1770 m2 shitet ambjent biznesi truall 1770 m2+ 800 m2 ndertese . Me hipoteke te rregullt. Ambjenti ndodhet ne unaze te Elbasanit . 300 m nga kryqezimi i Cerrikut ne drejtim te Librazhdit .Aktiviteti ka qene restorant per evente te ndryshme si dasma, i quajtur Laguna Blu. Ambjente : zyra , guzhine, salla e dasmes, magazina ndihmese, magazina dy kate 250m2 .Per me teper info tel 0697754040
Cmimi 600 mije Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim