Dyqan ne Elbasan

Shitet nga: xheni Dje 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Adresa: elbasan
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani ..... I perodur me pare si laburator dentar , i ndare brenda tij ne 3 dhoma + 1 ambient pritje + 1 guzhin + 1 tualet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim