VW Touran 1.4 TSI Benzin/Gaz-08

Shitet nga: VW Dje 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE BORD,PER PERDORIM FAMILJAR ME 6+1 MARSHA, XHAMA TE Zi ORIGJINAL FABRIKE,PILOT AUTOMATIK, SENSOR PARKIMI,MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE XHENERIKE.KLIMA 8 AIBAG VENDE 4+1, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, 126.000 KM ORIGJINALE MUND TE VERIFIKOHEN, SERVISE TE GJITHA TE KRYERA TE PORSCHENE TIRANE DISQE ALUMINI 16 DHE GOMA TE REJA. IMPJANTI GAZIT I VENE TEK ELTONI&REDI FUSH-KRUJ ME 3 VJET GARANCI 20/07/19 I VENDOSUR CEL:+355696196267
CMIMI I DISKUTUESHEM
FLM!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim