Okazion

Shitet nga: Dori Qosja 16 Sht 05:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 870 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Lupo
Volkswagen LUPO 1.4 Benzine super ekonomike. Viti prodhimit 2004 me kondicioner. Ne gjendje shume te mire mekanike dhe shume e mirembajtur nga jasht. E ardhur nga italia e shume pak e perdorur ne shqiperi e shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 1750Euro i diskutueshem.
+355693280220 Dori
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim