VW GOLF 6. 2.0 Nafte Manual Viti 2009

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Rreli Dje 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 25 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
VW GOLF 6
2.0 Nafte
Kambio Manual 5 marsha
Viti 15/05/2009
Makina e sa po ardhur nga 🇩🇪Gjermania🇩🇪
Me dokumenta shqipetare deri ne 30/07/2020
Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte, ne gjendie perfekte motorrike dhe xhenerike, shume ekonomike dhe e shpejte,
232 mije km te kaluara shoqeruar dhe me liber sherbimesh nga servisi ne gjermani
Clima funksionon ne rregull, dy celsa origjinal sendile me
Ngrohje, 4 xhama elektrik
Gati per cdo lloje prove nga ana juaj
Cmimi 5600€ pak i diskutueshem
Jo nderrim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim