VW Golf 5 GT 1.4 TSI 170 CV Manual Viti 2008

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Rreli Dje 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
VW Golf 5 GT
1.4 TSI 170 CV
Kambio Manual 6 marsha
Viti 08/02/2008
Makina e sapo ardhur nga
🇨🇭 Zvicera 🇨🇭
130 mije km te kluara origjinale te shoqeruar me liber sherbimi
Makina eshte ne gjendie te perkryer motorrike dhe xhenerike , shume e paster dhe shume e bukur shume e shpejte,
sensore parkimi vetem pas, clima funksionale,
4 xhama elektrike , komando ne timon , compiuter bordi , pilot automatik, 2 celsa mbyllje
Gati per cdo lloje prove nga ana juaj
Cmimi 4400€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim