VW GOLF 5 2.0 Nafte Manual 6 marsha Viti 2007

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Rreli Dje 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 23 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
VW GOLF 5
2.0 Nafte
Kambio Manual 6 marsha
Viti 2007
Me dokumenta shqipetare te paguara deri ne nentore 2019
Makina eshte shume e paster brenda dhe jashte, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,
Shume e shpejte dhe ekonomike
201 mije km te kaluara
Makina ka dy celsa mbyllje origjinal, fenere me lupa xenon dhe me larje feneresh, sensore parkimi pas, clima , xhama te zinje origjinal, disqe te zinje 17", 4 xhama elektrik, sensor shiu , pilot automatik, CD orgjinal i fabrikes bashke me bagazhierin me 6 CD,
Gati per cdo lloje prove
Mundesi nderrimi
Cmimi 5300€
00355694400169
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim