OOKAZIONNNNN

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Rreli Dje 10:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë makinë për 28 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
OOOKAZIONNNNN VETEM PER KETO 3 DITE !!!
VW GOLF 6
1.4 TSI ( si ) e kuqe
Benzine
Viti 16/12/2008
Kambio Automat F1
Makina sa po ka ardhur nga zvicera me dogane te paguar
Shume e paster brenda dhe jasht, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 188 mije km te kaluara me liber sherbimesh, cdo gje funksionale , sensor parkimi para dhe pas, xhama te erret origjinal.
Super mjet shume i shpejte
Cmimi 6400€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim