SEAT LEON 1.9 TD+I viti 2004

Shitet nga: denis 11 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR   3 200 EUR

Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Leon
Shes SEAT LEON 1.9 TD+I me 110 kuaj fuqi me dokumenta deri ne shtatore 2020 me drita KSENO me kondicjoner si dhe jane nderruar ferrotat vaj filtra dhe goma te reja 100% me disqe sportiv me 220,000 KM origjinale 181 KM eshte nderruar rrip faze dhe pulexha kit cmimi 2600 €€ pak i duskutushem whatsap 00355 68 50 20 223
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim