Seat Altea 2.0 diesel.Automatic!Zvicra.

Shitet nga: Auto DP 08 Gush 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje perfekte,216000 km te certifikuara ne liber servisi.Te gjitha opsionet e mundeshme:Sensor parkimi,sendile lekure,clima,ngrohje sendilesh,xhama te zi orgjinal,disqe r17,etj...
Auto DP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim