Shitet Nderrohet Mitsubishi Pajero

Shitet nga: Flori 14 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

123 LEK

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Shitet ose nderrohet me ndonje makine me te vogel Mitsubishi Pajero.
Ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale.
Kambio automatike
Motorr 2.8 nafte
Makina e ardhur nga Anglia me timon ne krahun e djathte
4x4.
Siguracion taksa kolaudim te sapo prera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim