Mercedes Benz E 250 CDI Avantgarde-10

Shitet nga: Mercedes Dje 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 250
Shes E 250 CDI i blere ne Gjermani ne 2016. Makina perdorur per familjen dhe ne menyre perfekte e mbajtur gjithmon garazh. E perdorur vetem nga nje dore disponon faturen e blerjes me 0 km dhe faturat e sherbimeve. Makines i jane ber nderrim vaj filtra para 1 muaji. Xhama te zinj origjinal.
Bleres serioz. Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim