MERCEDES BENZ c klass 220 blue efficiency

Shitet nga: endri 16 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
makina esht ne super gjendje full ekstra me gjith sherbimet e bera ska nevoj per azgje
opsionet
dritat xenon
sindile lekur dhe me ngrohje
sensor parkimi
klima dixhitale
xhama te zi origjinal
disqe 17 goma te reja
avangard
AUTO CEREKJA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim