🇨🇭MB 220 D Automat VP 2009 nga Zvicera🇨🇭

Shitet nga: Quality Auto Dje 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
🇨🇭🇨🇭MB C Class 220 CDI Diezel Automat VP 2009 KM 177000 Makina Disponon Krom Line Drita Mjergulle dhe Sipas Ktheses Sinjale Te Pasqyrat Pilot Automatik Komanda ne Timon Ekran i Madh Navi Dvd Mp3 Aux Klima Zone Sedilje Me Ngrohje Pult Kaldaje Per Ngrohje Nga Shtepia Rrjet me Ndarje Mbrapa Liber Sherbimesh ETJ Dogan e Paguar Cmimi 8500 Euro Info 0699910222 🇨🇭🇨🇭
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim