Mercedez - Benz

Shitet nga: Eti 11 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Shitet B class 2013 sport edition
shum e paster jasht dhe brenda
Shum ekonomike
E sapo targuar
Per kontakt ne whatssap ose viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim