Ford S max 6+1 vende

Shitet nga: Kastriot 18 Shk 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 999 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: S-Max
Makina ne gjendje perfekte dhe e ardhur nga zvicrra para pak kohesh ... me dokumentacione te sapobera deri ne janar 2019 .. makina esht ekonomike dhe mjaft e pershtatshme per familje ... te gjitha sherbimet te kryera .. me sensor parkimi , esp , abs , kasetofon origjinal sony dhe te gjitha opsionet e tjera ... cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim