Shitet Ford focus viti 2004 , 1.8 naft €uro 4

Shitet nga: Toni 13 Sht 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focus viti prodhimit fund 2004 ! Ndotja ,e marmites “€uro 4” .super gjendje nga jasht dhe nga brenda ! Shume e mirmbajtur ! Gati per ju , per cdo lloj prove apo kontrolli nga pjeset teknike !!
Ferrota tambure goma te nderruAra para dy muajsh !letrat e prera ne qershor “siguracion “ kontroll teknik” vaj filtra” cdo gje me letra te rregullta , makina ka 6 muaj qe ka hyre ne shqiperi !
Jeni te mirpritur !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim