U shit

Shitet nga: sokol 30 Korr 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
shitet cadillak cts 2005 e sapo ardhur nga zvicra 161 mij km sedilje versioni sport individual unik ne llojin e vet ne super gjendje nuk i mungon asgje sic shihet dhe ne foto cmimi i diskutushem me ndrrim cmim ndryshon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim