BMW X5

Shitet nga: Zani 13 Gush 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes BMW X5 3.0 d automatic pa tax lluksi makina esht me gjendje shum te mir esht me timon ne kraun e djatht me dogan dhe letra per nji vit te paguara goma 90% te re Ja makina esht e vitit 2003 Po esht montuar look 2006 !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim