Bmw x5 super jan bere te gjitha sherbimet

Shitet nga: Arti 02 Sht 03:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 900 EUR   18 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Esht ne gjendje shum te mire kseno mbikseno motorr 2.99 fuqi benzin+gaz teper ekonomike per 100 km 7€ arxhon jan ber te gjitha sherbimet te 2019 esht gacme per cdo lloj prove sensor xhamash kur bie shi kamer 360 grad goma te reja 99% sendile kelure ngrohje dhe ftofje ne gjyr bezh esht teper full shitet per arsyje emigrimi bmw nuk ka probleme jan bere te gjitha sherbimet per 2019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim