U Shit FLM- BMW 530D 235 Kuaj Fuqi e 2008

Shitet nga: Olti Sot 04:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Makina u Shit FLM.
Shes BMW motor 3 mije kubik, 530D look M e 2008 me 235 kuaj fuqi dhe me 137 mije KM origjinale......Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike........Xhama te Zi orgjinal te shkruar ne leter qarkullimi.......Vaj dhe Filtra sapo nderruar. Taksat e prera der ne Prill te 2017.......E mirembajtur ne menyre maniakale, cdo servis i bere ne kohe dhe me materiale origjinale bmw......Makina eshte super e bukur dhe super e shpejt. Makina nxjerr 260km/ore pa asnje lloj problemi.....Full Opsion....Fener Bi-Xenon - Automatik - kthehen sipas terrenit ......Sensore Parkimi....Timon multifunksional me marsha....ndezje Start/Stop .....Eekran i madh i Multimedias.....Navigator......,Sensor Shiu,Sensor Dritash, etj......Tapiceria Bezhe .....Disqe 19 - Gomat 85% ......Jam shume i kenaqur nga makina e cila sme ka dhene asnje lloj difekti dhe e shes vetem se kam porositur BMW Seria 5 e 2014............Makina flet vete dhe mund te kontrollohet ku te doni.........Makina ndodhet ne Elbasan.......Pres telefonata vetem mbas ores 1 te drekes......Vetem shitet, nuk nderrohet me asgje......FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim