Okazion Bmw 120i Benzin+Gaz full ekstra

Shitet nga: klevis 18 Sht 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
Bmw Start-Stop 120i manual 6+1 Benzin+gaz sekuencial me sprucim vaji qe kushton 1000ero e ardhur nga Zvicra e shenuar ne leje te qarkullimit me liber sherbimi te zvicres .. Makina esht full ekstra full led fener angel eys klima me komanda ne timon sensor shiu drite pilot automatik 2 celsa orgjilal te bmw sensor parkimi goma 80 % te 4 Mishelin cdo gje e ber ne Zvicer e shenuar ne librin e sherbimeve nuk ka nevoj per asnje sherbim .Xhama te zinj orgjinal te bmw sendilje lekure me fryrje dhe ngrofje makina nuk ka asnje gje me te vogel mund ta kontrolloni ke servisi juaj 210 mij kilometra orgjinale Shum e paster si brenda dhe jasht... letra te paguara per 1 vit..5000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim