Shitet nderrohet bmw 120 naft 2009

Shitet nga: Bmw 29 Maj 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Shitet dhe nderroher BMW 120 naft viti 2009 ne gjendje shum te mir pune me letra te paguara nderrohet me audi A3 Golf 6 2007 2009 2.0 naft kambio automat plus diferenca nga ana ime makina vjen me cmim 5500 Euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim