BMW

Shitet nga: BMW 20 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 118
Makina disponon xhama te zi origjinal
Impjanti gazit i sapo vendosur dhe kjo e ben Makinen super ekonomike.
Makina shitet ose nderrohet me X5 te vitit 2005 ose me BMW 730
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim