Okazionn a6 2008 benzin gaz

Shitet nga: A6 Sot 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 33 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 499 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet audi a6 s line full opsion fundi 2007 benzine gaz impianti i sapo montuar me 2 vjet garanci i shenuar ne leje qarkullimi makina punon 100 % gaz dhe eshte shum ekonomike e sapo ardhur nga jasht me 176000 klm origjinale letrat per nji vit sherbime sapo bera goma te reja disqe 18 perde origjinale fener kseno bi kseno sensor parkimi para mbrapa f1 timon navi bagazhier me 6 cd baxha xhami makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove ..cmimi 7499 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim