Audi A4 2.5 TDI Automatik OKAZION

Shitet nga: Alla 15 Gush 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Marka 👉 Audi A4
Forca mottorrike👉 2.5
Lloji i kambjos👉 Automatike
Karburanti 👉Naft
Viti i prodhimit 👉2002
Kilometrat👉170000
Ngjyra Blu e erret.
Cmimi 👉€3000 (i diskutueshem)
Nr i kontaktit👉+355688769916
Pershkrim 👉Shitet Audi A4. Ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prove. Me letra deri ne shkurt 2020 Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim